Mehmet Erdem’den Yeni Diziye Özel Şarkı

Mehmet Erdem Gurbette Ömrüm Geçecek türküsünü Görüş Günü Kadınları dizisi için söyledi.

Görüş Günü Kadınları
Görüş Günü Kadınları

Mehmet Erdem Fox Tv ekranlarının beğenilen dizisi Görüş Günü Kadınları için türkü söyledi. Hakim Bey şarkısı ile popüler olan Erdem, sevilen dizi için Gurbette Ömrüm Geçecek türküsünü seslendirdi.

Sevdikleri hapse düşen dört kadının birbirine tutunma hikayesi Görüş Günü Kadınları’nda bu hafta Mehmet Erdem’in seslendirdiği türkü ile iyice hüzünlü anlar yaşanacak. Görüş Günü Kadınları’nın pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünde yer alacak türkü için Erdem perdesiz bas gitar da çaldı. Sözleri ile gurbette ve hapiste olanları derinden etkileyecek olan türküyü dinleyenler Erdem’in yorumunun türküye çok yakıştığını belirttiler. İlk bölümde Sıla’nın şarkısının yer aldığı Görüş Günü Kadınları, bu hafta Mehmet Erdem’in seslendirdiği türkü ile hasret ve yalnızlık çekenleri iyice hüzünlendirecek.

Görüş Günü Kadınları 4. Bölüm 23 Eylül Pazartesi 22.15 FOX TV’de

Bölüm özeti: Psikolojisi iyice bozulan Ege, Lale’ye (Nesrin Cavadzade) korku dolu anlar yaşatır. Ömer (Alpay Atalan), Oğlunun bir yalana inanmaya devam etmesini istemez ve ona gerçekleri anlatır. Turgut (Selim Erdoğan) ise daha fazla gözdağı vermek istediğinden Ege’yi Lale’nin yokluğunda pis işlerine alet ederek onu daha büyük bir çıkmazın içine sokar. Süreyya (Şenay Gürler), babasının evine yerleştiklerinden sonra geçmişteki eski defterler açılır. Yiğit ve Arya ise hayatlarında ki değişen düzene ayak uydurmaya çalışmaktadır. Kudret ise, Süreyya’nın kararlılığını gördüğünden ilişkisini düzetmek için çözüm yollarlı aramaya başlar. Kocası Sertaç’ın(Deniz Karaoğlu) aslında bambaşka biri olduğunu öğrenen Gülay (Yıldız Çağrı Atiksoy) , Komiser Mehmet(Sinan Tuzcu) ile işbirliği içinde olmaya devam eder. Zehra (Semra Dinçer) ise oğlu Murat (Kemal Uçar) ile uzun bir zamandan sonra ilk defa mutludur. Çünkü ‘’Görüş Günü Kadınları’’ kenetlenerek Murat’ın zor durumuna çare olur .

KÜNYE

SANAT YÖNETMENI: İBRAHİM İLDEM, MÜZIK: FIRAT YÜKSELİR, GÖRÜNTÜ YÖNETMENI: SAMİ SAYDAN SENARYO: ÖZGÜR EVREN HEPTÜRK GENEL KOORDİNATÖR: NAZLI HEPTÜRK YAPIM: NTC MEDYA YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP, YÖNETMEN: VELİ ÇELİK

OYUNCULAR: ŞENAY GÜRLER, NESRİN CAVADZADE, YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY, SEMRA DİNÇER, İLHAN ŞEŞEN, SİNAN TUZCU, ALPAY ATALAN, KEMAL UÇAR, DENİZ KARAOĞLU, SELİM ERDOĞAN, YOSİ MİZRAHİ, ÜMİT OLCAY, YELİZ ARMAN, BARTUNÇ AKBABA, EBRAR DAMLA DEMİRSAL, CEREN DEMİREL, SERKAN TINMAZ, VEYSEL SADAK, ÖZLEM KAYA, NECMİYE DEMİR, EMRAH AKŞIK

İlgili Haberler:

Şenay Gürler'e Nazar
Şenay Gürler’e NazarGörüş Günü Kadınları EleştirisiGörüş Günü Kadınları Eleştirisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir