Sunuculara Giyinme Dersleri: Kılıkkıyafet101

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Veliaht yarışmacısının sunucusu Gözde Kansu’yu hedef aldığı iddia edilen sözleriyle hafta boyu gündemdeydi. Çelik, Beyaz TV’de katıldığı bir televizyon programında kimsenin  kılık kıyafetine karışmadıklarını söylemesinin üstüne sözlerine şöyle devam etti Çelik: “Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” Cumartesi günü yayınlanan programlar arasında sunucusu kadın olan tek bir yarışma programının olması sözlerin hedefinin Gözde Kansu olduğu yorumlarına neden oldu.

Gözde Kansu Veliaht
Gözde Kansu Veliaht

Dünyada kabul edilemeyen giyim deyince sunucularımıza ders olarak bir televizyonlardan “kılıkkıyafet101” dersi notları yazmayı zorunlu gördüm.

-Arjantin’de bikinili konuklarıyla flört yarışması sunan dekolteli sunucu “dünyada kabul görmedi”, öyle ki videonun bu kadar ünlü olması hep yadırgamadan…

-Hava durumunun sıcaklığından ilhamla çıplak hava durumu sunanlar da zaten bu dünyadan değil, evrenin diğer ucundan hatta çoğu izleyicinin gözünde onlar cennetten gelen huriler…

-Sunucularına v yaka dekolte giyinmelerini salık verdiği iddia edilen haber kanalı zaten Türkiye’de hiç olmadı, bunlar hep hikaye, inanmayınız sunucular!

-Nakednews zaten dış mihrakların oyunu… Oyuna gelmeyin.

Siz siz olun “Kılık kıyafet”inizi seçerken dünya örneklerine bakın, kabul görüp görmeyenleri tahlil edin… Bikinili sunucular, çıplak haber sunanların olduğu gezegenin Türkiye’nin içinde bulunduğu dünya ile aynı olmadığını da hatırlayın. Unutmayın, coğrafya bile bazen görecelidir.

Yazı Dipnot Tablet 134. sayısında yayınlanmıştır… Dipnot Televizyon yazılarını ve çok daha fazlasını Dipnot Tablet dergide okuyabilirsiniz.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza ÜCRETSİZ indirmek için TIKLAYINIZ

Veliaht
Veliaht

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir