Gönül Hırsızı, Güldürmeye Hazırlanıyor / Gönül Hırsızı Teaser

TRT 1 ekranlarında Kasım ayı içinde ilk bölümüyle izleyicileriyle buluşacak olan “Gönül Hırsızı” ekibi, dizinin Üsküdar Selimiye’deki setinde düzenlenen brunchta oyuncular, basın mensupları bir araya geldi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen sohbette dizi basın mensuplarına tanıtıldı.

Gönül Hırsızı
Gönül Hırsızı

Dizinin hem oyuncularından hem de senaristlerinden olan usta mizahçı Hasan Kaçan, basın mensuplarına Gönül Hırsızı dizisini “Kimi zaman hüzünlü, kimi zaman neşeli, çoğu zaman da gülerek ve eğlenerek izleyeceğimiz bir duygusal komedi” olarak tanıttı. Dizinin esas oğlanı “Gönül Hırsızı” Tarık’ı canlandıran Cem Kılıç ise karakterini “Kalp kırmıyor, kalp çalıyor” diye anlattı. Tuğçe Kazaz ise , “Hasan Kaçan Mektebi”nde okumak istediği için bu dizide yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Gönül Hırsızı’nın oyuncuları, televizyon izleyicisini uzun zamandır ekranlarda görmedikleri sıcacık ve içten bir mahalle dizisine davet ediyor.

Başrolleri Hasan Kaçan, Tuğçe Kazaz ve Cem Kılıç’ın paylaştığı “Gönül Hırsızı”nda Nurcan Eren, Fatih Kaçan, İpek Tenolcay, Mehtap Bayri, Esin Civangil, Birsen Dürülü, Özge Sezince, Mesut Can Tomay gibi isimler de yer alıyor.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=dYamB-UdHkA&w=560&h=315]

Gönül Hırsızı Dizisi
Gönül Hırsızı Dizisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir