How I Met Your Mother İzleyicisiniz, Peki Bu Sitelere Girdiniz mi?

How I Met Your Mother, dünyada ve Türkiye’de kendi fanatiklerini yaratan yaşayan bir efsane… Efsanevi dizinin ilginç detayları da dikkatli izleyicilerden kaçmıyor. Dizide adı geçen tüm web sitelerinin domainleri açık, yani diziyi izlerken bilgisayarınız veya telefonunuz vasıtasıyla açacağınız her site gerçekten yayında.

How I Met Your Mother
How I Met Your Mother

İşte izleyiciler tarafından da forum ve web sitelerine not düşülen o sitelerden bazıları:

Swarley.com: 2. sezonun 7. bölümü “Swarley”de, Barney’nin lakabı olan swarleye adanan web sitesi…

TokatGeriSayımı.com: Site Marshall’ın Barney’e atacağı bir sonraki tokadın zamanına kurulmuştu. Site “Wait For It” (3-01) ve “Slapsgiving” (3-09) bölümlerinde kullanışmıştı.

TedMosbyGörgüsüzünTeki.com: Barney’nin çapkınlıklarından birinin sonucu olan site Barney’nin adını Ted olarak açıklaması sebebiyle bu isimle açılmıştır. Site 3. sezonun 14. bölümünde yer almıştı. TedMosbyGörgüsüzünTekiDeğil.com ise Barney’nin Ted’in namını kurtarmak için aynı bölümde açtığı bir diğer site.

Barney’ninVideoÖzgeçmişi.com: “The Possimpible” adlı bölümde Barney’nin özgeçmişinin yer aldığı site…

BigBusinessJournal.com ve ExtremitiesQuarterly.com siteleri Barney’nin “kız tavlama” yöntemlerini anlatıyor.

Öğretmenini değerlendir.net:Site 6.sezonun 4.bölümünde kullanılmıştı. Ted’in öğrencileri site üzerinden öğretmenlerini değerlendirmişlerdi.

Yazı Dipnot Tablet 137. sayısında yayınlanmıştır… Dipnot Televizyon yazılarını ve çok daha fazlasını Dipnot Tablet dergide okuyabilirsiniz.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza ÜCRETSİZ indirmek için TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir