3 Adam’ın Başarısı Ergenliğimizin Ekrana Yansımasıdır!

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler’in sunumuyla ekrana gelen 3 Adam, reyting başarısıyla adından söz ettiriyor.

3 Adam Program
3 Adam Program

Ben de daha önce de izlediğim programı yazmak için 30 Kasım akşamı aldım not defterimi, ekran başına geçtim. Dakika bir gol bir ilk espri geldi. İbrahim, Oğuzhan’ın üstüne gittiği bir espride “Oğuz puu” diyerek bilindik bir küfrü seslendirdi. Tabii, o Oğuz’a puuu diyordu espriye göre…

Birkaç dakika sonra İbrahim’in pantolonunun fermuarının açık olduğu görüldü. Arkasını dönüp fermuarını toplayan sunucunun bu halleri geçen hafta aynı programda eteğinin fermuarı bozulan konuk Hülya Avşar’ı anımsattı, ilginç bir tesadüftü, tabii eğer tesadüfse… Daha fermuar konusu kapanmadan İbrahim bir anısını paylaştı, “Bir gün bana araba çarptı, hoşlandığım kız bana bakıyor diye seviniyorum. Meğer pantolon yırtılmış, don görünüyor. İlişkimizi don vurdu” tabii herkes gülüyor…

Tam bu esnada baktım Twitter’da “İbo” trend topic oldu. Şaşmadım ama aklımdan şu geçti: “Bu programda muhabbet ne zaman bel üstüne çıkacak?” Derken bel üstü bir espri: “Kostümcümüz Eser’in gömleğinin önünü kapa dedi, onları (memelerini kast ediyor) görünce sağasım geldi.”

Yeni reyting ölçüm profillerine göre, AB’nin Total içinde azalan yüzdesine ve AB kitlesini belirleyen değişkenlerin tüketime yöneltilmesine ve sermayenin el değiştirmesine baktığımızda bu programın yüksek reyting alması çok normal. Haklarını da yemeyelim, sunucular yıllardır talk show için aranan kan oldular ancak şu bir gerçek, 3 adam ergenliğimizin ekrana yansımasıdır. Başarısının da birincil nedeni budur. Bu üç adam izleyiciye sokakta yaptığı ve ekranda görmek istediği esprileri ekranda göstermiştir, göstermektedir.

Yazı Dipnot Tablet 141. sayısında yayınlanmıştır… Dipnot Televizyon yazılarını ve çok daha fazlasını Dipnot Tablet dergide okuyabilirsiniz.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza ÜCRETSİZ indirmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir