Cesur Hemşire Beni Güldürmedi

Cesur Hemşire’yi izlerken şunu düşündün, Hakan Yılmaz’ı aynı rolde izlemekten bıkmadık mı? Eminim cebinde daha çok karakter var, olduğunu Avrupa Yakası’nda da gördük neden biz hep aynı karakteri izliyor gibiyiz farklı dizilerde?

Şebnem Bozoklu için ise keşke geçen sezon önce ona teklif edilen Karagül’de olsaydı diyorum… Çok iyi bir oyuncu, ekrana yakışan bir kadın.  Ruhi Sarı, Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu nasıl olmuş da bu işin içine düşmüş? 90’larda kaldığını umduğum hastane komedisi bir yana, modası geçmiş gülme efektine, dönüp duran aynı esprilere bakınca yazık olmuş demekten kendimi alamadım.

Cesur Hemşire Eleştirisi
Cesur Hemşire Eleştirisi

Cesur Hemşire benim sevebileceğimi düşündüğüm bir komedi dizisi değil. Neyse ilk bölüm için fazla mı acımasız oldum? Oysa tam olarak dilimin ucuna gelenler bunlar. Umarım ben yanılırım, dizi gelecek bölümlerde toparlar ama ha Şafak Sezer’li Altındağlı ha Cesur Hemşire diyeyim siz anlayın. İki dizi de aynı kalite standardında ilk bölümlere bakınca…

Yazı Dipnot Tablet 143. sayısında yayınlanmıştır… Dipnot Televizyon yazılarını ve çok daha fazlasını Dipnot Tablet dergide okuyabilirsiniz.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza ÜCRETSİZ indirmek 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir