Cansel Elçin Dizi Müzikleri Konserine Konuk Oluyor

İzmir Narlıdere Belediyesi Popüler Müzik Korosu bir konser organizasyonu gerçekleştiriyor. Şef Ferda Yılmaz yönetiminde belleklerimize yer etmiş televizyon dizilerinin sevilen şarkıları seslendirilecek ve çok özel bir gösteri hazırlanacak. Çalışmaları titizlikle sürdürülen bu gecede sevilen oyuncu Cansel Elçin de konuklar arasında yer alacak.

Cansel Elçin Konser
Cansel Elçin Konser

29 Nisan 2014 salı günü saat 20.00′de İzmir Narlıedere AKM’de gerçekleşecek olan  gecede, koro ve koronun solistleri, o gece çok özel dizilerin şarkılarını seslendirecekler… Canım Ailem, Hatırla Sevgili, Kayıp Şehir, Gönülçelen, Süper Baba, Aşk-ı Memnu, Yalan Dünya, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Güney, Seksenler, Öyle Geçer Bir Zaman ki gibi bir çok unutulmayan dizinin şarkıları o gece çok özel gösteriler eşliğinde yeniden yaşatılacak…

Meral Okay’da Unutulmadı

2012 tarihinde aramızdan ayrılan değerli söz yazarı, oyuncu ve senarist Meral Okay‘da unutulmadı. Meral Okay, o gece çok özel bir şarkısı ile yad edilecek televizyon dünyasına kattığı değerlere yer verilecek.

Konserde Cansel Elçin dışında onur konuğu olarak yer alacak sanatçılar ise önümüzdeki günlerde açıklanmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir