Saatlere Meydan Okuyan “Geceyarısı Çılgınlığı”

Sinemaseverlere alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, IKSV işbirliği ile 33. İstanbul Film Festivali kapsamında “Geceyarısı Çılgınlığı” partisi düzenliyor.

Uyumayı değil eğlenmeyi severim diyen çılgınları buluşturacak parti, 11 Nisan Cuma saat 24:00’te Beyoğlu’nun gözde mekanlarından Topless’ta gerçekleşecek. Sinema dünyasından sürpriz konukların da katılacağı “Geceyarısı Çılgınlığı”nda film sohbetleri, müzik, dans ve eğlence bir arada olacak.

33. İstanbul Film Festivali’nin tv2 sponsorluğunda gerçekleştirilen “Geceyarısı Çılgınlığı”
bölümü kapsamında Beyoğlu Sineması’nda saat 24.00’te gösterilecek “Big Bad Wolves – Büyük Kötü Kurtlar” filmi sonrası huzursuzlaşan bünyeler de “Geceyarısı Çılgınlığı” partisi ile rahat bir nefes alacak.

Bilet fiyatları tam 25TL, öğrenci ise 15TL’dir. Etkinlik, Beyoğlu Sineması’ndaki film gösterimine katılan izleyiciler için ücretsizdir.

Geceyarısı Çılgınlığı
Geceyarısı Çılgınlığı

Fil’m Hafızası Hakkında:
Fil’m Hafızası, filmlerde hayat bulan, replikleri fil hafızasıyla hatırlayan, bağımsız ve hak ettiği değeri görmemiş yapıtlara hayat vermeyi amaç edinmiş insanların oluşturduğu bir topluluktur. Ocak 2011’de küçük bir Facebook grubu olarak başlayan oluşum, şu anda gönüllülük esasına dayalı kocaman bir bağımsız sosyal sinema platformu olarak yoluna devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir