Gizem Kaboğlu Kimdir?

Gizem KaboğluGizem Kaboğlu kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldum. atv haber merkezi’nde ve Radyo Marmara’da yaptığım stajlarla deneyim kazandım. Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nda “Eleştirel haber okuryazarlığı” eğitimi, İstanbul Film Akademi’de Filmlerle Psikoloji Sinematerapi Atölyesi ve Gümüşlük Akademi’de Ümit Ünal’la Senaryo Bakışı atölyelerine katıldım. One Dergi’de başlayan yazın kariyerime Televizyon Gazetesi.com’da ve Dipnot.tv’de muhabir, yazar ve editör olarak devam ettim. 2009 yılından bu yana televizyon üzerine yazılar yazıyor ve röportajlar gerçekleştiriyorum. Süre zarfında 2. ve 3. Antalya Televizyon Ödülleri’nde “önjüri üyesi” sıfatıyla görev üstlendim. Şimdilerde Cine Dergi ve Dipnot Tablet Dergi’de yazı ve röportajlarla yer almaya devam ediyorum. Ayrıca e-ticaret sektörünün lider şirketlerinden birinde 3 seneyi aşkın süre Editör ve Pazarlama İletişim Uzmanı olarak çalıştım.  

Gizem Kaboğlu yazıları www.gizemkaboglu.com adresinde arşivlenmektedir.

“Gizem Kaboğlu Kimdir?” için 14 yorum

  1. Neden gelmedim Üsküdar evlendirme dairesine bugün? Saat 14:00’ten 17:00’ye kadar bekledim. O derece. :s

  2. Son mesajım tivitlenmemiş. Bu öncekilerde dalga geçildiğimin teyiti, artık dalga geçmeyeceğinin işareti midir? :) Şaka bi yana, evlen benimle.

  3. Çiçekler benden değildi, ama hani derler ya “ben bunu düşünmüştüm…”, öyle. Ankara soğuk, bilginiz olsun gelmeden önce.

  4. Henüz kabul etmedin ki. Nerden müstakbel eşin oluyorum? :) Kampüs mükemmel. Her mevsimi…

  5. Pazartesi sendromunun en etkili ilacı, sütsüz şekersiz filtre kahve ya da americano, ve iyi hissettiren bir parça eşliğinde 15 dk gözler kapalı, ofisten kendini soyutlamaktır. Deneyin.

      1. kızıl saçtan o zaman, 80-83 arası göstermektesin. şaka şaka, biz kadınların en hassas konusudur yaş meselesi, hassasiyetini dışa vurduğun anda gıdıklanırsın, burdan arkadaşına selamlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir