Gizem Kaboğlu Kimdir?

Follow me

Gizem KaboğluGizem Kaboğlu kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldum. atv haber merkezi’nde ve Radyo Marmara’da yaptığım stajlarla deneyim kazandım. Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nda “Eleştirel haber okuryazarlığı” eğitimi, İstanbul Film Akademi’de Filmlerle Psikoloji Sinematerapi Atölyesi ve Gümüşlük Akademi’de Ümit Ünal’la Senaryo Bakışı atölyelerine katıldım. One Dergi’de başlayan yazın kariyerime Televizyon Gazetesi.com’da ve Dipnot.tv’de muhabir, yazar ve editör olarak devam ettim.

2008 yılından bu yana televizyon üzerine yazılar yazıyor ve röportajlar gerçekleştiriyorum. Süre zarfında 2. ve 3. Antalya Televizyon Ödülleri’nde “önjüri üyesi” sıfatıyla görev üstlendim. 4 yıl boyunca Dipnot Tablet Dergi’de okurla buluştum, şimdilerde Cine Dergi’de yazı ve röportajlarımla yer almaya devam ediyorum.

Kariyerimin bir diğer ayağı olan e-ticaret alanında sektörün lider şirketlerinden birinde 3 seneyi aşkın süre Editör ve Pazarlama İletişim Uzmanı olarak çalıştım.

1 yıllık MEB onaylı kapsamlı bir eğitim sonucu Aile Danışmanı ünvanı sahibi oldum. 

2016 yılında atv ekranlarına gelen Kaçın Kurası adlı dizinin senaryo ekibinde yer aldım, ardından Kızım ve Ben filmi ve Hürkuş filmleri geldi. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinin genel hikaye ve senaryo çalışmasında senaryo ekibi içinde görev aldım.

Gizem Kaboğlu yazıları www.gizemkaboglu.com adresinde arşivlenmektedir.

“Gizem Kaboğlu Kimdir?” üzerine 14 yorum

  1. Neden gelmedim Üsküdar evlendirme dairesine bugün? Saat 14:00’ten 17:00’ye kadar bekledim. O derece. :s

  2. Son mesajım tivitlenmemiş. Bu öncekilerde dalga geçildiğimin teyiti, artık dalga geçmeyeceğinin işareti midir? 🙂 Şaka bi yana, evlen benimle.

  3. Çiçekler benden değildi, ama hani derler ya “ben bunu düşünmüştüm…”, öyle. Ankara soğuk, bilginiz olsun gelmeden önce.

  4. Henüz kabul etmedin ki. Nerden müstakbel eşin oluyorum? 🙂 Kampüs mükemmel. Her mevsimi…

  5. Pazartesi sendromunun en etkili ilacı, sütsüz şekersiz filtre kahve ya da americano, ve iyi hissettiren bir parça eşliğinde 15 dk gözler kapalı, ofisten kendini soyutlamaktır. Deneyin.

      1. kızıl saçtan o zaman, 80-83 arası göstermektesin. şaka şaka, biz kadınların en hassas konusudur yaş meselesi, hassasiyetini dışa vurduğun anda gıdıklanırsın, burdan arkadaşına selamlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir