İZLEYİCİNİN SON GÖZDESİ BARIŞ KILIÇ: KADINLARIN DİLİNDEN ANLIYORUM!

Güllerin Savaşı dizisi ve Seni Seviyorum Adamım filmi ile gündemde olan oyuncu Barış Kılıç ile Dipnot Tablet için sözleştik. Kadınların son gözdesi olan yakışıklı oyuncunun hayranları röportaj esnasında da defalarca söyleşiyi tebriklerle renklendirdiler. Ekranların en karizmatik jönü ile tanışmaya hazır mısınız?

Barış Kılıç Röportajı
Barış Kılıç Röportajı

Şu anda çocukluk hayallerine ne kadar yakınsın?

Buna hayal demek ne kadar doğru bilmiyorum ama çocukken hep kalabalıklara hitap edeceğimi hissediyordum. Bu politikayla veya sporla ortaya çıkabilirdi o zamanlar bilmiyordum. Buna bende oyunculuk vesile oldu. İçimde birikmiş bir sürü hikayem vardı ve anlatma şansı elde ettiğim için mutluyum.

Okumaya devam et İZLEYİCİNİN SON GÖZDESİ BARIŞ KILIÇ: KADINLARIN DİLİNDEN ANLIYORUM!

Güllerin Savaşı: Erkekler Bu Dizide Kadınlar Sizin İçin Savaşıyor

Güllerin Savaşı yaz ekranının gözde işlerinden, yeni sezonda ise Cumartesi günleri reyting savaşında güç gösterecek. Basit bir zengin fakir çatışması ve sınıf farkından öte bir şeyler var bu dizide, Gülru ve Gülfem’in savaşından adını alan Güllerin Savaşı’nın konusu özetle şöyle: “İstanbul’un ‘öteki’ ucunda, babasının bahçıvanlık yaptığı köşkte büyüyen Gülru’nun (Damla Sönmez), 6 yaşından beri tek bir dileği vardır; büyüyünce köşkün güzeller güzeli kızı Gülfem (Canan Ergüder) gibi olmak. Gülru’nun Mert’le (Yiğit Kirazcı) ite kaka sürdürdükleri bir çocukluk aşkları vardır. Gülfem’in yıllar sonra evine dönmesiyle Gülru’nun çocuksu hayranlığı alevlenir. Gülru ile Gülfem’in unutulmaz aşkı Ömer (Barış Kılıç) Gülru’nun önce aklını, sonra kalbini karıştırıp, onu gerçek aşkla tanıştırırken hayaller ve gerçeklerin altüst olması kaçınılmazdır.”

Güllerin Savaşı Dizi Yazısı
Güllerin Savaşı Dizi Yazısı

Gelin biraz derinlemesine bakalım diziye…

Gülru Neden Gülfemleşiyor?
Saf ve genç bir kız olan Gülru aynen idolü ve rakibi Gülfem gibi moda eğitimi almış. Sürekli etrafındakilerin üzerinde otorite kuran, kontrol sağlayan ve hayatıyla özenilen Gülfem’in Gülru için hedef olmasının dizide 6 yaşa denk getirilmesinin tesadüfi olmadığını düşünüyorum. 6 yaşın psikanalitik perspektifte denk düştüğü ödipal dönem (3-6 yaş) ile ilişkisi durumunu daha iyi anlamamıza yardımcı olabilir.

Okumaya devam et Güllerin Savaşı: Erkekler Bu Dizide Kadınlar Sizin İçin Savaşıyor