İki Projede de Aynı Rolü Oynuyor

Güzel oyuncu Burçin Abdullah 14 Mart’ta vizyona girecek olan Dursun Çavuş filminde Belediye Başkanı’nın kızı Şirin karakterini canlandırıyor. Abdullah, yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan “Hatasız Kul Olmaz” dizisinde de belediye başkanının kızını oynayacak.

Burçin Abdullah
Burçin Abdullah

Okumaya devam et İki Projede de Aynı Rolü Oynuyor

Sana Bir Sır Vereceğim’den Hatasız Kul Olmaz’a…

Murat Han Hatasız Kul Olmaz
Murat Han Hatasız Kul Olmaz

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Hatasız Kul Olmaz dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Ünlü oyuncu Murat Han, Osman Sınav’ın iki yıldır üzerinde çalıştığı dizinin başrolünde yer alacak.

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın iki yıldır üzerinde çalıştığı dizisi Hatasız Kul Olmaz adlı dizi, çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor. Usta Öykücü Mustafa Kutlu’nun “Zafer yahut Hiç” isimli eserinden ilham alınarak senaryolaştırılan dizinin başrolü için Murat Han’la anlaşılmasının ardından dizinin oyuncu kadrosu da tamamlanmış oldu.

Başrollerini Murat Han, Ertan Saban ve Ekin Türkmen’in paylaştığı dizi de sırlarla örülü bir kasabanın gizem, aksiyon ve eğlence dolu hikayesi anlatılıyor. Senaryosunu Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı Hatasız Kul Olmaz dizi projesinin yönetmen koltuğunda ise Yasin Uslu oturuyor.