Berk Hakman Cine Dergi Röportajı: “BAŞROLLER HİÇBİR ŞEY ANLATMAZ”

Şimdiye kadar ekranda Seher Vakti’nde alevi bir genç, Kırık Kanatlar’da Rum askeri, Suskunlar’da işkenceci Gazanfer ve son olarak Kaçak’ta mayfa Ertan olarak gördüğümüz Berk Hakman ile televizyon dünyası üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Cine Dergi’den Gizem Kaboğlu’nun sorularını yanıtlayan Hakman’ın hayata bakışı hakkında fikir sahibi olmak ve perspektifine biraz daha yaklaşmak isterseniz Berk Hakman röportajı için şöyle buyurunuz:

Berk Hakman Röportajı
Berk Hakman Röportajı

Okumaya devam et Berk Hakman Cine Dergi Röportajı: “BAŞROLLER HİÇBİR ŞEY ANLATMAZ”

Vicdan Yazısı ve Berk Hakman Röportajı Cine Dergi’de

Her ay olduğu gibi Cine Dergi Şubat sayısında da dopdolu… Sinema yazılarının yanı sıra benim de TV yazılarıyla sizlerle buluştuğum dizi dergi için bu ay Vicdan dizisi hakkında yazdım. Dizi neden sevildi, neden tutmadı ve nasıl iz bıraktı sorularına yanıt aradığım Vicdan eleştirisi ile Kaçak dizisinin yıldızı oyuncu Berk Hakman ile gerçekleştirdiğim söyleşi de bu ay dergide kendine yer buldu. Berk Hakman röportajı ve Vicdan dizi yazısı bu ay benim imzamla Cine Dergi’de… Meraklılarına duyurulur… 🙂

www.cinedergi.com

Cine Dergi Şubat 2014
Cine Dergi Şubat 2014

Sezonun Sürprizi Kaçak Dizisi

Bu hafta bir dizi izledim, Amerika’yı yeniden keşfetmişçesine mutlu oldum. Sebebi işin çok farklı bir dünya çizmesi değil beklemediğim pastan gol yememdi. atv ekranlarında yayınlanan Kaçak dizisinden bahsediyorum. Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ve Selda Özer’in rol aldığı Kaçak’tan sezon başında beklentim çok düşüktü.

Bir kere Gürkan Uygun’un oyunculuğunun Memati’yi alt edebilecek güçte olduğundan şüpheliydim… Dizinin yapımcısı da geçtiğimiz sezon pekçok işi ekrana veda eden Süreç Film olunca “Acaba tutar mı?” sorusuna olumlu bir yanıt veremiyordum. Yanıldım, bunca haftadır ekranda olan ancak izleyemediğim dizinin tüm bölümlerini izleme fırsatı bulduğum bu hafta dizinin temposuna, gerilimine, yönetmenliğine ve özellikle renk seçimine hayran kalarak dizinin neden tuttuğunu anladım.

Kaçak Dizisi
Kaçak Dizisi

Okumaya devam et Sezonun Sürprizi Kaçak Dizisi