Fatih Dizisinden Uluslararası Transfer

İlk fragmanıyla ekranlarda boy göstermeye başlayan Fatih dizisi için hummalı bir çalışma devam ediyor. Dizinin ilk bölümünün çekimleri tamamlanırken bazı sahnelerin beğenilmeyerek yeniden çekildiği konuşuluyor. Dizinin ilk bölümlerinde yer alan ancak çekilmeyen bir sahne daha var.

Fatih Dizisi
Fatih Dizisi

Fatih Sultan Mehmet döneminde bürokratik alanda da güç sahibi olan ve sonrasında fetva ile Edirne civarında canlı canlı ateşe verilerek öldürülen Hurufi tarikatının da anlatılacağı dizinin eksik sahnelerinin nedeni oyuncu belirsizliği. Kanalı için gövde gösterisine dönüşen, ciddi bir yatırımla ekrana gelmeye hazırlanan dizi için dünyaca ünlü yıldızlarla görüşülüyor. Emmy ödüllü bir oyuncuya dahi teklif gitti ancak henüz bir isimle anlaşma sağlanamadı. Dünyaca ünlü isimlerde ısrarlı olan yapımcı bu nedenle bir sahnenin çekilmesini askıya aldı. Eğer ünlü isimler olumlu bir yanıt vermezse ibre yerli oyunculara çevrilecek.

Fatih dizisi ilk bölümlerinde yer alacak bir dünya starının dizi için büyük sükse yaptıracağı aşikar. Hele ki daha önce bir başka oyuncunun adı Muhteşem Yüzyıl ile anılmış ancak anlaşma sağlanamamışken dizi olası bir anlaşmada en büyük rakibine bir gol atmış olacak.

Bekleyelim ve görelim…

“Fatih Dizisinden Uluslararası Transfer” üzerine bir yorum

  1. Bu habere çok sevindim. Mehmet Akif Alakurt gibi çok iyi mimikleri olan bir oyuncu, karşısında kim olursa olsun oyunculuğuyla ezilmeyecektir. Dünyaca ünlü oyuncu ile karşılıklı sahnelerini izlemekten büyük keyif alacağım. Mehmet Akif her şeyin en iyisine layık kapasite iyi bir oyuncu ve çok iyi kişilikte bir insandır.
    Tüm ekibe özellikle Mehmet Akif Alakurt’a başarılar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir