Dizi İçin Çırılçıplak Soyundular, Sansürsüz Yayınlandı!

Kemal Uçar ve Semra Dinçer ‘in cezaevinde soyulup aranma sahneleri kesintisiz Director’s Cut versiyonu ile Fox’un internet sitesinde…

Görüş Günü Kadınları Soyunma Sahnesi
Görüş Günü Kadınları Soyunma Sahnesi

Fox’un beğenilen dizisi Görüş Günü Kadınları bu hafta yürekleri yakan bir drama sahne oldu. Bir anne evladı için ne yapmaz ki? Hele çocuğunu kendi elleriyle hapse göndermişse.  Oğlu Murat’ı (Kemal Uçar) ı ihbar ederek hapse girmesine neden olan Zehra(Semra Dinçer) oğlunun canını kurtarmak için uyuşturucu kuryesi olmaya bile razı oldu.  Zehra ve Murat dizinin bu hafta yayınlanan bölümünde yaşadıkları çıkmazın dramı ile yürekleri dağladırlar. Cezaevinde çırılçıplak soyulan anne oğul tepeden tırnağa arandırlar.

Görüş Günü Kadınları Çıplak Arama
Görüş Günü Kadınları Çıplak Arama

Fakat bu dramatik sahnelerin önemi bir kısmı RTÜK kuralları gereği televizyonda yayınlanamadı. Bunun üzerine Görüş Günü Kadınları’nın  bu sahnelerin kesintisiz yer aldığı  Director’s cut versiyonunun Fox Tv’nin internet sitesinde yayınlanmasına karar verildi. Yönetmen Veli Çelik’in Director’s Cut ‘ın internet sitesinde yayınlanmasından  memnun olduğu, oyuncuların ve tüm ekibin emeğinin izleyiciler tarafından görülmesini istediği belirtildi.

Görüntüler için tıklayınız

Director’s Cut nedir? Yönetmenin kurgusu. Filmin ya da dizinin yönetmenin tercih ettiği kurgu ile yapılması.

Görüş Günü Kadınları

Şenay Gürler'e Nazar

Görüş Günü Kadınları Eleştirisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir