Bir Acemi Çapkından Çapkınlık Dersleri

Acemi çapkının maceraları olarak özetleyebileceğimiz Hello Ladies 1. sezonunu tamamlıyor. HBO ekranlarına gelen ve güldürürken utandıran diziden can alıcı çapkınlık önerileri de bu hafta Dipnot Televizyon’un size önerisi olsun 🙂 Stephen Merchant’dan top 5 randevu tüyosu:

Hello Ladies
Hello Ladies

1) Sakın Kendini Olma

Bir kadının kalbine giden yolun kendin olmaktan geçtiğini söyleyen bir ton film vardır. Hayır, hayalindeki insanı düşün ve oymuş gibi davran. Büyük ihtimalle sen bir eziksin ve çıktığın kız bunu bilmek istemez

2 ) Doğru ruh halini yakala

Evden çıkmadan önce yatak odanı topla, yatağını yap çünkü bir kız tavlayıp o yatağa atamayacaksın, eğer olur da atarsan psikolojik olarak kafan rahat olur. Odanı bir butik otel gibi düzgün tut. Gömleğini ütülemeyi de unutma.

3) Akşam yemeği mi yoksa bar mı ?

Bazı insanlar akşam yemeğine gitmeyin der ama bence akşam yemeklerinin avantajı her zaman konuşacak bir şeyinin olmasıdır. Ne sipariş edeceksin? Tadı nasıl? Bunu denemek ister misin? Şunun tadına bakabilir miyim? Artı, geceye kolayca yön verebilirsin ama eğer bir barda buluşursanız amaçtan uzaklaşırsınız… Gece bulanıktır, kaç kadeh içeceğinizi bilemezsiniz.

4) İçmek her zaman iyidir

İçki içmeyen hatunla dışarı çıkmayın. Hatun içmiyorsa öpüşmez de. Üzgünüm ama siz bir George Clooney ya da Brad Pitt değilsiniz. İçmek gerek, biraz biradan mütevellit şaşı bakış gerekli, işte o zaman hatun yelkenleri suya indirir. Neden olmasın ?

5) Vücut dilinizi geliştirin

Savaşı kazanacağınızı vücut dilinizle belli etmeniz gerek. İnsanlar nasıl baş etti ve üremeye devam etti bilmiyorum ama ben şahsen bir kızın direkt “Yapalım mı?” demesini tercih ederim. Bu daha nettir. Diğer şeylerle baş etmesi zordur. Bazı erkekler hemen olaya dalar ama ben bu konuda biraz daha temkinliyim. Diğeri tehlikeli bir durumdur.

 

Yazı Dipnot Tablet 140. sayısında yayınlanmıştır… Dipnot Televizyon yazılarını ve çok daha fazlasını Dipnot Tablet dergide okuyabilirsiniz.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza ÜCRETSİZ indirmek için TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir