Asla Vazgeçmem’in Hazal’ı İpek Elban: Zor Unutulan Kadınlardanım

Asla Vazgeçmem’in plaza kadını, Hazal’ı İpek Elban ile bir akşam yemeğinde bir araya geldik, Dipnot Tablet okurları için içten bir söyleşi gerçekleştirdik. Röportaj boyunca güler yüzüyla sorularımızı yanıtlayan Elban, oyunculuk kariyerinden aşk hakkında sorularımıza da samimiyetle cevap verdi. İpek Elban oyuncu, müzisyen ve röportaj sonrası öğrendiğim kadarıyla bir çiğköfte uzmanı, adeta mutfak sanatçısı… Açık sözlü, bolca maharetli ve güleryüzlü oyuncunun açıklamalarıyla sizleri baş başa bırakıyorum…

Asla Vazgeçmem Hazal Kim
Asla Vazgeçmem Hazal Kim

YILMAZ ERDOĞAN GEL DEMESEYDİ, OYUNCULUĞU BIRAKIYORDUM

Hakkındaki bilgilerde çok fazla boşluk var dolduralım istiyorum. Üsküdar Musiki cemiyetinde eğitim almışsın, oyunculuk eğitimi mevcut mu?

Ayla Algan’dan Ekol Drama’dan eğitim aldım. Sonra Akademi Kenter’e girdim. Vedat Sakman, Hakan Gerçek ve ben bir şiir dinletisi yaptık sonrasında da BKM geldi.

Okumaya devam et Asla Vazgeçmem’in Hazal’ı İpek Elban: Zor Unutulan Kadınlardanım

Şükrü Özyıldız Cine Dergi Röportajı: “TUHAF BİR ADAMIM”

Benim Hala Umudum Var’ın başrolü Şükrü Özyıldız ile oyun provası sonrası Oyun Atölyesi’nde buluştuk. Tüm yorgunluğuna rağmen yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyen ünlü oyuncu Cine Dergi adına Gizem Kaboğlu’nun sorularını içtenlikle yanıtladı. Dizinin başarısından çocukluk anılarına, mesleki ideallerinden kişisel meraklarına kadar pek çok konuda sorularımızı yanıtlayan Özyıldız, hayranlarına kendisiyle ilgili tüyolar vermekten de kaçınmadı. Doğallığı ve samimiyetiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncuyu sizlerle başbaşa bırakıyoruz:

Şükrü Özyıldız Röportajı
Şükrü Özyıldız Röportajı

Okumaya devam et Şükrü Özyıldız Cine Dergi Röportajı: “TUHAF BİR ADAMIM”