DİZİDE HAYATININ AŞKINI ARAYOR, KENDİSİ SONSUZ AŞKA İNANMIYOR HAYATIMIN AŞKI’NIN YILDIZI HANDE DOĞANDEMİR

Rol aldığı her dizi sosyal medyada gündem yaratıyor… Özellikle romantik komediler ile son dönemde yıldızı parlayan oyuncu Hande Doğandemir’i yakından tanımak ister misiniz? Kıvırcık saçları ile sempati uyandıran, rol aldığı reklam filmindeki seksi duruşu ile “nereden tanıyoruz” diye düşündürürken Güneşi Beklerken ile yıldızlaşan oyuncu, şimdilerde Hayatımın Aşkı dizisi ile ekranda boy gösteriyor.

5721f5ba4967830db80d419d

Kaç yaşında dediğinizi duyar gibiyim, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi ünlü oyuncu. Yay kadınının özgür ruhunu enerjisinden anlamak mümkün. Annesi bir kamu kurumundan, babası ise bir bankadan emekli olan Doğandemir, ailesinin tek çocuğu ve elbette gözbebeği olarak büyütüldü. Lisans eğitimini oyunculuk üzerine almış değil, kendisi Ankara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Eğitiminden kazandığı vizyon röportajlarının satır aralarında sık sık göze çarpıyor, duygusal olduğu kadar realist de bir kadın. Röportajlarında sık sık Ankara’dan bahseden genç oyuncu, kendisini de zaman zaman bu şehre benzetmeyi ihmal etmiyor: “Beni ben yapan en önemli noktalardan biri Ankara. O yüzden zaman zaman melankoliğimdir Ankara gibi.”

Okumaya devam et DİZİDE HAYATININ AŞKINI ARAYOR, KENDİSİ SONSUZ AŞKA İNANMIYOR HAYATIMIN AŞKI’NIN YILDIZI HANDE DOĞANDEMİR

Güneşi Beklerken Odağında Bir Kore Dizileri Makalesi

Selamlar…

Arada sırada okuma önerileri de yapıyorum malumunuz, bu kez YÖK’ün tez merkezinde Güneşi Beklerken özelinde bir Kore dizileri makalesine rastladım. Twitter’da şöyle bir flood ile makaleden notlar paylaştım. Okumak isteyen olursa diye bloga da not düşmek istedim.

kore

 

Şeref Meselesi Kerem Bürsin Mitini Yeniden Yaratacak

Şeref Meselesi malumunuz geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana geldi, ilk bölüm karakterleri ve senaryosuyla ancak hikayeyi açsa da dizinin net sinyalleri de vardı. Sürpriz ise Kerem Bürsin’in bol testosteron vurgulu sahneleriydi.

Kerem Bürsin Şeref Meselesi
Kerem Bürsin Şeref Meselesi

Bir İtalyan dizisi uyarlaması olan Şeref Meselesi’nin özet konusu şöyle, iki kardeş, ikisinin de gözü aynı kızda, biri okumuş diğeri serseri etraflarında başka hatun kişiler de var. Bir ezik baba bir de dırdırcı anne ile hikaye bol entrika ve dram vadediyor. Gelelim işin hem eğlenceli, hem muzip biraz da risk taşıyan yanına, Kerem Bursin’in kaslarına…

Okumaya devam et Şeref Meselesi Kerem Bürsin Mitini Yeniden Yaratacak