BİR FİLMDE OYNADIM CEMAATÇİ DEDİLER, OYSA BEN DENİZ GEZMİŞ’İ DE OYNAMAK İSTİYORUM!

O Hayat Benim’in Mehmet Emir’i Sinan Albayrak ile Dipnot Tablet Dergi’nin televizyon sayfalarında tarihe not düşülmek üzere söyleştik. İstanbul’un serin bir akşamüstünde gerçekleşen röportaj öncesi Albayrak’ın arkadaşlarından edindiğim bilgiyle ciddi görünüşünün aksine beni esprili, güler yüzlü birinin karşılayacağına emindim, öyle de oldu. Bisikletle mekana gelecek kadar kalıpların dışında bir İstanbul sakini ile karşılaştım… Kendisinin de cümlelerinde okuyacağınız üzere sakin, insana değer veren ve açık sözlü biri Sinan Albayrak. Meraklı gözleri daha fazla yormadan röportaja geçelim, iyi okumalar sayın okur:

O Hayat Benim Mehmet Emir Atahan
O Hayat Benim Mehmet Emir Atahan

“AĞA DİZİLERİNDEN VE ZENGİN FAKİR HİKAYELERİNDEN BIKTIM”

O Hayat Benim’de Mehmet Emir’in hikayesini oynamaya değer kılan ne?

Çapraşık duygular… Adamın bir çıkmazda oluşu… Sonradan şekillenen hikayesi çerçevesinde Mehmet Emir renkli bir şahsiyet sunuyor bana ve izleyiciye. Bugüne kadar hiç baba figürünü oynamamıştım. Benim için hem biraz sersemletici hem de demek ki artık bir yaşa geldik dedirten, iç burkucu bir rol.

Okumaya devam et BİR FİLMDE OYNADIM CEMAATÇİ DEDİLER, OYSA BEN DENİZ GEZMİŞ’İ DE OYNAMAK İSTİYORUM!

O Hayat Benim… İntikam, Sınıf Çatışması, Cinayet…

O hayat benim, pazar akşamları Fox tv ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Keremcem, Ceren Moray ve Ezgi Asaroğlu’nun yer aldığı dizi ikinci bölümden itibaren yükselen reyting ivmesiyle kanalın başarılı projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

O Hayat Benim Dizisi
O Hayat Benim Dizisi

O Hayat Benim dizisi konusu genel olarak zengin bir ailenin kızı olan Bahar’ın evlatlık olarak başka bir ailede yetişmesi, zengin baba (Mehmet Emir Atahan – Sinan Albayrak) ortaya çıkınca ailenin kendi kızlarını ve hayatlarını garanti altına almak için “senin kızın bu” diyerek Bahar’ı (Ezgi Asaroğlu) değil Efsun’u (Ceren Moray) babaya teslim etmesi ile başladı. Gerçeği bilen tek kişi Bahar’ın dedesi de fakir olan aile tarafından öldürülünce, hikaye bir evlatlık meselesinin yanında cinayet sırrıyla daha da gizemli ve heyecanlı hale geldi. Zengin ailenin içine giren, nüfusa geçen Efsun, kardeşi Bahar ile aynı kişiye yani Ateş’e (Keremcem) kafayı takınca dizideki aşk üçgeni de belirginleşti. Ateş’in ailesinin ölümünden sorumlu tuttuğu Atahan’lardan intikam için onların hayatına girmesi ve şirketlerine CEO olması yan hikayesi de dizide aşağıdan aşağıya ilerliyor. Ateş bir yandan Bahar’a aşık olurken bir yandan da Bahar’ın babası Mehmet Emir’in kuyusunu kazıyor.

Okumaya devam et O Hayat Benim… İntikam, Sınıf Çatışması, Cinayet…